1. Klientas apsilankęs Parduotuvės internetiniame puslapyje pasirenka jam patinkančias prekes. Jo pasirinkimo pagrindu suformuojamas prekių krepšelis.

2. Suformavus prekių krepšelį ir paspaudus “Pirkti” pateksite į 2 žingsnį kuriame Klientas turi suvesti duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti. Rekomenduojame rinktis “Aš noriu registruotis” nes už kiekvieną pirkimą gausite lojalumo taškų už kuriuos vėliau gausite papildomą nuolaidą. Suvedus prašomus duomenis: savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefoną bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi pristatant užsakytas prekes, žemiau, prie pristatymo pažymėjus “Pristatyti nurodytu adresu (0,00 € – 7,00 €)” sistema automatiškai apskaičiuos nemokamą pristatymą, jeigu perkate daugiau nei už €130 arba papildomą pristatymo kainą perkant už mažiau nei €130. Esodo.lt patvirtina, kad Kliento duomenys bus naudojami išskirtinai tik prekių pardavimo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai.

3. Į 3 žingsnyje galėsite pasirinkti kaip norite apmokėti už ESODO.LT užsakymą: per PAYSERA.LT sistemą, PAYPAL sistemą, pavedimu arba sumokėti kurjeriui prekių pristatymo metu.

4. Paskutiniame lange sugeneruojami visi Kliento pateikti duomenys, prieš kuriuos patvirtindamas, Klientas privalo įsitikinti, jog pateikti duomenys yra teisingi ir atitinkantys jo pageidavimus. Klientas turi galimybę pataisyti klaidingus duomenis prieš išsiunčiant užsakymą Esodo.lt. Klientui taip pat suteikiama galimybė koreguoti asmeninius duomenis, būtinus prekių pristatymui, jau po užsakymo pateikimo. Klientui nesuteikiama galimybė patvirtinti užsakymo iki to momento, kol jis nepažymi, jog yra susipažinęs ir sutinka su Esodo.lt Parduotuvės Taisyklėmis. Tuo atveju, jeigu prieš prekių pasirinkimą Klientas nėra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis, jis tai privalo atlikti prieš patvirtindamas savo užsakymą bei jame pateiktus duomenis.

5. Klientui patvirtinus užsakymą, jis nusiunčiamas Esodo.lt. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna Esodo.lt. Kartu tokiu atveju laikoma, jog tarp kliento ir Esodo.lt yra sudaryta sutartis. Tačiau tokia sutartis laikoma vykdytina tik nuo to momento, kai Esodo.lt gauna patvirtinimą iš Kliento pasirinkto banko apie atsiskaitymą už užsakytas prekes.

6. Klientui pateikus užsakymą, Esodo.lt sistema automatiškai atsiunčia Klientui elektroninį laišką, kuriame nurodomos užsakytos prekės bei Kliento pateikti duomenys ir rekvizitai reikalingi užsakymo apkokėjimui.

7. Esodo.lt gavus pranešimą iš banko, jog Klientas atliko mokėjimo pavedimą prekėms iš Parduotuvės pirkti, Klientui išsiunčiamas pranešimas nurodytu elektroninio pašto adresu. Pranešimo iš bando gavimo momentas laikomas sutarties tarp Kliento ir Esodo.lt vykdymo pradžios momentu.

8. Kliento pateiktas užsakymas saugomas Esodo.lt duomenų bazėje remiantis Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų reikalavimais dėl tokių duomenų saugojimo termino.

9. Visais atvejais laikoma, jog Klientas, pateikdamas užsakymą, yra susipažinęs ir besąlygiškai sutinka su visomis Parduotuvės Taisyklėmis, kaip ir su visomis kitomis prie užsakymo nurodytomis sąlygomis.

10. Sutartis sudaroma ir vykdoma lietuvių kalba.