APIE SODO.LT

Esodo.lt tai jaunų , veržlių žmonių kompanija su misija

Tenkinti savo KLIENTŲ NORUS ir poreikius KOKYBIŠKAIS ir INOVATYVIAIS sodo inžinerijos sprendimais.

VERTYBĖS: Orientacija į tikslą, kokybė, darbo kultūra, atsakingumas, inovacijos

Apie el.parduotuvę

ESODO.LT įkurta 2009-aisiais  ir valdoma Sodo, UAB  kaip specializuota laistymo sistemų, lauko apšvietimo bei tvenkinių įrangos elektroninė parduotuvė. 

Siekiant suteikti Jums patį geriausią aptarnavimą, mes laukiame Jūsų klausimų, atsiliepimų ir pasiūlymų apie mūsų produktus ir paslaugas.

Geriausias būdas susisiekti su mumis ir mes nedelsdami atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. Nuolatiniams klientams, apželdintojams, meistrams taikomos nuolaidos!

Siekiame profesinių aukštumų, todėl nuolatos domimės sodų dizaino madomis bei tendencijomis užsienyje, nuolat lankome specializuotas parodas Vokietijoje, Anglijoje, Prancūzijoje.

Mūsų komanda kasmet tobulina žinias specializuotuose kursuose bei kongresuose Baltijos šalyse ir kitur. Laukiame Jūsų skambučių, el. laiškų su Jums rūpimais sodų takų, terasų, šviestuvų, virtuvių, dekoratyvinių, maudymosi ar KOI karpių tvenkinių, laistymo sistemų ir kt. projektavimo, įrengimo ar įsirengimo klausimais. Laukiame  klientų, kurie ieško patarimo, kaip galėtų susikurti savo svajonių sodą.

ESODO.LT raida

 • Nuo 2004 m. mes prisidedame prie gražių sodų kūrimo. Pradėjome nuo laistymo sistemų projektavimo. Esame paruošę per 1 000 laistymo sistemų projektų ne tik nuosaviems namams, bet ir futbolo stadionams. Užsiimame ne tik laistymo sistemų projektavimu, bet ir laistymo įrangos importu tiesiogiai iš įrangos gamintojų.
 • 2004 m. Laistymo įrangos pardavimas ir montavimas, didmeninė prekyba.
 • 2005 m. Nelson Turf (JAV) laistymo įrangos gamintojo atstovas Baltijos šalims.
 • 2006 m. +GF+ laistymo detalių gamintojo iš Italijos atstovai Baltijos šalims
 • 2007 m. Cepex (Ispanija) laistymo įrangos gamintojo atstovas Lietuvai, prekyba Kichler (JAV) lauko šviestuvais.
 • 2008 m. Messner (Vokietija), Velda (Olandija) dekoratyvinių tvenkinių įrangos gamintojo atstovas Baltijos šalims. Firestone (JAV) PondGard hidroizoliacinės plėvelės įgaliotasis atstovas Lietuvoje.
 • 2009 m. Atidarome sodo saloną Kaune ir pradedame mažmeninę prekybą privatiems klientams. Paleidžiame elektroninę parduotuvę kuriantiems sodą ESODO.LT
 • 2010 m. Prekyba Granuliati (Italija) dekortyviniais akmenimis.
 • 2011 m. Prekyba One-Q (Olandija) sodo griliais Lietuvoje.
 • 2012 m. Sodo UAB tampa oficialiu grilių, lauko virtuvių gamintojo Roshult (Švedija) atstovu Lietuvoje.
 • 2013 m. Prekyba sodo baldais AppleBee (Olandija), Viteo (Austrija), Skagerak (Danija) kompanijoms gaminančioms valgomojo, poilsio zonos baldus, gultus ir įvairius aksesuarus.
 • 2014 m. Prekyba Capi (Olandija) vazonai.
 • 2015 m. Išmanusis laistymo valdiklis Hydrawise (AUSTRALIJA/JAV), veikiantis pagal orų prognozę, valdomas išmaniuoju telefonu su automatine gedimų diagnostika.
 • 2016 m. Žaliųjų stogų laistymo sistemos VDU universitete K.Donelaičio g. Kaune ir QUADRUM biurų centre Konstitucijos g. Vilniuje. Projektavimas, komplektavimas ir montavimas.
 • 2017 m. Sodo Akademija organizuojami seminarai apie laistymo ir apšvietimo sistemas Kauno botanikos sode su praktiniu seminaru Oranžerijoje „Kaip įsirengti 12V lauko apšvietimo sistemą“. Automatinė HUNTER laistymo sistema Lukiškių aikštėje, Vilniuje. Projektavimas, komplektavimas ir montavimas. Startuoja SODO UAB franšizės sistema.
 • 2018 m. Tradiciniai Sodo Akademija seminarai apie laistymo ir apšvietimo sistemas istoriniuose Fredos Dvaro rūmuose Kauno botanikos sode su praktiniais seminarais ir svečiais iš Hunter Industries Inc. ir FX Luminaire (USA). Sėkmingai plečiasi SODO UAB franšizė.  SODO UAB komanda dalyvauja parodose Kaune ir Vilniuje. Automatinė Hunter laistymo sistema miesto aikštėje Varėnoje. Projektavimas, komplektavimas ir montavimas. Automatinė Hunter laistymo sistema Kauno LEZ farmacijos bendrovės ABC Farma aplinka. Projektavimas, komplektavimas ir montavimas.
 • 2019 m. Automatinė Hunter laistymo sistema x2 regbio stadionuose Kaune. Projektavimas, komplektavimas ir montavimas su vejos pasėjimu. SODO UAB komanda dalyvauja parodose Kaune ir Vilniuje surengiama pirmoji konferencija ūkininkams su svečiais iš kompanijos Rivulis/Eurodrip (Israel/France/Greece). #SODOKLIENTAI
esodo.lt

Sodo, UAB specializuota laistymo sistemų, lauko apšvietimo bei tvenkinių įrangos elektroninė parduotuvė

2009
ĮKURTA
1000
LAISTYMO SISTEMŲ
190
ĮMONIŲ PASITIKI MUMIS
1
PARDUOTUVĖ